Prenses Kate ortaya çıktı: Fotoğraf yok açıklama var

Meghan Markle ile evlenen Prens Harry’nin ülkeden apar topar kaçması, Kraliçe II. Elizabeth’in ölümü ve tahta geçen Kral Charles’a kanser teşhisi konulmasından sonra İngiliz kraliyet ailesinde olaylar bitmek bilmiyor…

Kral Charles ile yakın zamanlarda bir sağlık sorunu yaşadığı açıklanan ve uzun bir süre boyunca kamuoyunun karşısına çıkmayan Prenses unvanına sahip Kate Middleton’ın ortalıkta gözükmemesi endişe yaratmaya devam ediyor.

Ameliyat olduğu gerekçesiyle birkaç ay önce hastaneye kaldırılan ve o zamandan beri kamuoyunun karşısına çıkmayan Kate Middleton, geçen haftalarda Anneler Günü dolayısıyla sosyal medyada bir fotoğraf paylaşmış fakat bu fotoğrafın üzerinde fotoşop yapıldığı gerekçesiyle bu fotoğraf büyük tepki toplamıştı.

Kate’in Anneler Günü için yaptığı paylaşım büyük tepki topladı ve kafaları karıştırdı.

Kate Middleton ile eşi Prens William’ın ayrıldıkları da ortaya atılan iddialardan biri olurken, William’ın Kate üçüncü çocuklarına hamileyken ailecek yakın oldukları Rose Hanbury ile aşk yaşadığı iddiası yeniden alevlendi. Bu iddia 2019 yılında ortaya atılmış fakat daha sonra iddialar durmuştu.

Üst üste gelen açıklamaların ardından Kate’in bir süredir ortada görünmemesi kafa karışıklığı yaratırken dün gece yeni bir gelişme yaşandı… İngiltere’nin çok okunan bulvar gazetelerinden The Sun, Prenses Kate’in ameliyattan sonra ilk kez halkın içinde göründüğünü yazdı.

Gazete konuyla ilgili fotoğraf paylaşmazken, Kate ve William’ın yerel bir mağazaya uğradığını da aktardı. Çiftin, sabah saatlerinde çocukları George, Charlotte ve Louis’in spor yapmalarını izlediği de belirtildi.

Haberde Kate’in mutlu ve sağlıklı olduğu belirtilirken çifti Windsor’daki evleri yakınında görenler, “Kate mutlu, rahat ve sağlıklı gözüküyordu” dedi.

Windsor’daki mağazada Kate’i gören bir görgü tanığı, “Hakkında bu kadar çok iddia ortaya atıldıktan sonra onları orada görmek beni çok şaşırttı” ifadesini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x