Hande Erçel Sevgilisi Hakan Sabancı’yla Birinci Yılını Romantik Paylaşımla Kutladı!

Oyuncu Hande Erçel yaşadığı aşk ile sık sık gündeme geliyor. Saygın ailelerden olan Sabancı ailesinin popüler ismi Hakan Sabancı ile ilişkilerinde birinci yılı tamamlayan Hande Erçel, bu özel günü romantik bir paylaşımla kutladı.

Oyuncu Hande Erçel ekrana çıktığı ilk andan itibaren çok konuşulan bir isim. Yeri gelince oyunculuğunu yeri gelince de özel hayatını konuşmaktan çekinmiyoruz.

Son yılların en güzel isimlerinde biri seçilebilecek Hande Erçel biraz doğallık biraz da estetikle istediği görünüme kavuştu.

Oyunculuğu çok kez eleştiri alsa da bu tutkusundan vazgeçmedi. Kendini geliştirmek için çok da çalıştığı söyleniyor.

Tam 1 yıl önce başlayan aşk hepimizi oldukça şaşırmıştı. Hande Erçel, Hakan Sabancı ile bir ilişkiye başladı ve ailenin içine de girdi.

Sık sık görüntülenmeleri ve paylaşımları ile gündemden düşmeyen bu aşk merak konusu oldu. Kısa sürecek diye düşünülen aşk bugün 1. yılını tamamladı.

30. yaş doğum gününü bir kostüm partisiyle kutlayan Hande Erçel’in bu doğum gününe Nazlı Sabancı ve Hacı Sabancı’nın da katılması dikkat çekti. Aileye iyice girdiği ve elticilik yorumları yapıldı.

Üstelik öyle ki ikili yeni bir işbirliğine de adım attı. Hande Erçel’in yüzü olduğu bir giyim markasıyla Nazlı Sabancı’da anlaşma yaptı. Anlayacağınız Hande Erçel, Sabancı ailesine gelin olma yolunda ilerliyor.

Hakan Sabancı’yı Playboy’luktan kurtaran ve ciddi ilişki insanına dönüştüren Hande Erçel ilişkisinde bayağı bir yol katetti.

1. yıllarını ise Hande Erçel Instagram sayfasında yaptığı bu paylaşım ile kutladı. “En sevdiğim tüm anılarım seninle , daha fazlasını yapmak için sabırsızlanıyorum.” notuyla kutladı.

1 yılı devirdiğine inanamadığımız bu ilişkinin daha nice 1 yılları da devirmesini umuyor ve mutluluklar diliyoruz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x