Icardigiller dans yarışmasında

Mauro Icardi, Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk’un cumartesi günü için takıma izin vermesini değerlendirerek İtalya’ya gitti.

Wanda Nara, yarışmacı olarak katıldığı “Yıldızlarla Dans” programı için bir süredir İtalya’nın başkenti Roma’da bulunurken Icardi, habersiz bir şekilde Roma’ya giderek sürpriz yaptı.

Yıldız futbolcu, dün yarışma programını stüdyodaki konuklar arasında izledi.

“İZİN VERDİLER GELDİM”

Seyirciler arasında yer alan Icardi daha sonra sahneye davet edildi. Arjantinli yıldız yaptıkları sürprizi şu sözlerle anlattı:

“Bunun onun için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Dün ona sürpriz yapmak için geldik. Bu fırsatı yakaladık çünkü lig durdu ve bir günlük izin verdiler. Böylece gelebildik, ki son aylarda bunu yapamamıştım çünkü sürekli maçlar vardı. Uzaktan da olsa hem Wanda’yı hem de Pasquale’yi her zaman destekledik. Her gece onları televizyonda izliyoruz.”

‘DANS ETMEM FUTBOL OYNARIM’

Arjantinli yıldız forvet, programda kendisinin dans becerileri hakkında gelen soruyu ise, “Dans ediyor muyum? Hayır, asla etmem, sadece futbol oynarım.” diye yanıt verdi.

Wanda’nın dans etmesiyle ilgili olarak ise, “Bunu yaptığı için memnun oldum, çünkü o her zaman Mauro Icardi’nin eşi olarak biliniyordu. Gerçekte kim olduğunun keşfedilmesini istedim.” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x